Skip Navigation

Gratulacje !

Gdy ktoś Cię zapyta:“Jakim kolorem jesteś?”, odpowiedz im “iMA Mocnym Niebieskim!”

Ważne jest abyś Ty i inni wiedzieli jaki masz kolor ima, po to aby mogły one skutecznie komunikować się ze Tobą w twoim języku.

Istnieją 4 uniwersalne dialekty iMA. Ty i wszyscy pozostali Mocni Niebiescy mówią tym samym językiem i komunikują się w sposób naturalny.

Niebiescy nie są asertywni, myślą prawą półkulą mózgową i mierzą własną wartość poprzez uwagę innych i głębokość ich związków.

Ci którzy mówią 3 innymi dialektami mogą nauczyć się używać iMA oraz zmodyfikować sposób w jaki komunikują się z Tobą, mówiąc w sposób który dla Ciebie będzie najłatwiejszy do odbioru.

Gdy tak się dzieje, komunikacja, zaufanie i współpraca pójdą w górę a stres i napięcie będzie spadać.

Mocni Niebieskim w pigułce

Jesteś miły, chętny do współpracy, ciepły i oparciem w zespole.

Musisz mieć zapewnienie że jesteś lubiany i osobistą gwarancje że wykonujesz dobrą pracę. Pomaga Ci to czuć się komfortowo w Twojej pracy.

Umiejętnie współpracujesz z innymi w zespole i jesteś postrzegany jako uspokajający wpływ w grupie. Wolisz używać imion bez formalności w biurze. Jesteś cierpliwy i taktowny w kontaktach z innymi.

Kiedy jesteś zestresowany możesz być nie zdecydowany i wachać się w działaniu. Aby pomóc Ci zwiększyć skuteczność Niebiescy muszą od czasu do czasu powiedzieć Nie, uczestniczyć w celu realizacji zadań bez nadwrażliwości co do uczuć innych, być pewnymi siebie oraz chcieć wyjść poza strefę komfortu i podjąć trochę ryzyka.

Twój kolor iMA mówi innym jak chcesz aby Cię traktowano...i w którym iMA dialekcie wolisz się porozumiewywać. Podczas komunikowania się z Tobą lub innym Niebieskimi, inni moga zmaksymalizować zrozumienie jeśli będą:

  • Przyjemni
  • Nie asertywni
  • Konsekwętni
  • Bezinteresowni
  • Otwarci
  • Wspierać Twoje uczucia
  • Szczerzy
Gift shop Accredited Practitioner

iMA Strategies oferują seminaria, warsztaty oraz szkolenia na miejscu dla firm korporacji lub konsultacje. Prosimy o kontact z twórcą iMA, James Knight pod [email protected] lub przez kontakt telefoniczny:

UK: 44-(0)1525-634210

Aby odzyskać kwestionariusz kliknij tutaj.