Skip Navigation

Gratulacje !

Gdy ktoś Cię zapyta:“Jakim kolorem jesteś?”, odpowiedz im “iMA Mocnym Żółtym!”

Ważne jest abyś Ty i inni wiedzieli jaki masz kolor ima, po to aby mogły one skutecznie komunikować się ze Tobą w twoim języku.

Istnieją 4 uniwersalne dialekty iMA. Ty i wszyscy pozostali Mocni Żółci mówią tym samym językiem i komunikują się w sposób naturalny.

Ty i wszyscy inni Żółci są asertywni, myślą prawą półkulą mózgu i mierzą własną wartość poprzez potwierdzenie i uznanie.

Ci którzy mówią 3 innymi dialektami mogą nauczyć się używać iMA oraz zmodyfikować sposób w jaki komunikują się z Tobą, mówiąc w sposób który dla Ciebie będzie najłatwiejszy do odbioru.

Gdy tak się dzieje, komunikacja, zaufanie i współpraca pójdą w górę a stres i napięcie będzie spadać.

Mocni Żółtym w pigułce

Jesteś towarzyski, optymistyczny, kochający zabawę, przyjacielski i możesz podejmować ryzyko. Masz dobre umiejętności perswazyjne choć możesz być też marzycielem i wciągać innych we własne marzenia.

Musisz czuć że otrzymujesz to na co zasługujesz i szybko zwracasz uwagę na swoje osiągnięcia.

Umiesz wpływać na innych i wykorzystujesz tą możliwość do kształtowania swojego środowiska aby uzyskać oczekiwane rezultaty. Jesteś otwarty i asertywny z preferencją do szybkiego i spontanicznego życia zawodowego.

Kiedy jesteś zestresowany możesz stać się konfrontacyjny i marnować czas. Jednak gdy jesteś pod wpływem stresu, inni mogą Cię postrzegać jako manipulanta oraz zbyt nadgorliwego.

Aby zwiększyć ich skuteczność, Żółci muszą kontrolować swój czas i emocje, rozwinąć obiektywne nastawienie, po drodze skoncentrować się na zadaniach a także podejmować bardziej logiczne podejście.

Twój kolor iMA mówi innym jak chcesz aby Cię traktowano...i w którym iMA dialekcie wolisz się porozumiewywać. Podczas komunikowania się z Tobą lub innym Żółtym, inni moga zmaksymalizować zrozumienie jeśli będą:

  • Elastyczni
  • Mające szybkie tempo
  • Pozytywni
  • Otwarci
  • Hojni z pochwałami
  • Wspierać twoje pomysły
  • Zabawni!
Gift shop Accredited Practitioner

iMA Strategies oferują seminaria, warsztaty oraz szkolenia na miejscu dla firm korporacji lub konsultacje. Prosimy o kontact z twórcą iMA, James Knight pod [email protected] lub przez kontakt telefoniczny:

UK: 44-(0)1525-634210

Aby odzyskać kwestionariusz kliknij tutaj.